EasyJet končí s tištěnými formuláři


Přehlednější, efektivnější, šetrnější a hlavně rychlejší správa dat o letových náležitostech – to je řešení společnosti EasyJet.

Do této doby se na palubách letadel britské společnosti EasyJet nacházelo 25kg papíru v podobě manuálů, kontrolních listů, formulářů předletové přípravy a dalších jiných. Je snadné si spočítat, že při součtu všech strojů se jednalo o neuvěřitlené množství dokladů a dokumentů: 4975 kg. Pokud si uvědomíme nutnost archivace některých dokumentů, pak nakládání s přírodními zdroji rozhodně není příliš efektivní – co se letecké dopravy týká.

Proto lze krok EasyJetu považovat za mimořádně pozitivní. Okamžitá správa dat na firemních cloudových úložištích, okamžitý přehled o zásadních údajích, možnost velmi rychlé komunikace mezi dispečinkem společnosti a piloty – to jsou jedny ze základních benefitů tohoto řešení.

K tomuto účelu zvolil dopravce EasyJet výrobek společnosti Panasonic, a to konrétně tablet Panasonic FZ-G1, s předisntalovaným operačním systémem Windows 8 Pro 64-bit, a s řešením správy elektronických dokumentů Digital Paper od Sony.

Reklamy

One thought on “EasyJet končí s tištěnými formuláři

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.