Letiště Manchester ohlásilo nové mezinárodní letecké linky


Mezinárodní letiště Johna Lennona v Manchesteru (MAN) přožívá momentálně zlaté časy – letecká společnost Emirates přidala další Airbus A380 na spoje mezi Dubají a Manchesterem s tím, že příští rok zvýší tento počet na tři stroje. A zvýšené aktivity lze pozorovat i u dalších dopravců.

Tak  například Singapore Airlines oznámily novou linku mezi San Franciskem (SFO) a Manchesterem od října tohoto roku a následovat je budou Virgin Atlantic se svým přímým spojením do Houstonu (IAH); charterový dopravce Thomson Airwais se chystá rozlétat linky mezi Manchesterem a oblíbenými destinacemi Phuket, Mauricius a indickým Goa. Od června tohoto roku je taktéž možné využít přímého spojení mezi Manchesterem a Pekingem s Hainan Airlines, či Hong Kongem s Cathay Pacific…

Prostě a jednoduše, letišti v Manchesteru se daří, podle zveřejněných statistik se počet mezinárodních zvyšuje – v červnu se konkrétně jednalo o nárůst 13.56%.

Do České Republiky – konkrétně do Prahy – se z Manchesteru dostaneme také, díky nízkonákladovým dopravcům JET2 a easyJet, při čemž easyJet nabízí lety na denní bázi, zatím co Jet2 v současné době nabízí 4 spoje týdně.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.