Roman Pacvoň: letiště Praha může být středoevropským hubem


V předchozí reportáži jsem Vám přiblížil svoji cestu na letiště Václava Havla v Praze (pro zjednodušení budu používat zkratku LVH…), kde na mne čekal Roman Pacvoň, specialista externí komunikace Letiště Praha a.s.. A já jsem byl rozhodnut pojmout naši konverzaci velmi netradičním způsobem.

Spolu jsme se vydali na terasu restaurace Praha, kterou letiště Praha provozuje ve vlastní režii – a jak v rozhovoru zazní, je to úmyslné řešení, které se snaží působit na konkurenční provozovny stejného, či podobného zaměření cenovou politikou, která umožňuje cestujícím i návštěvníkům letiště najít alternativu v případě, že nejsou spokojeni s nabídkou konkurenčních provozoven.

V rozhovoru jsem se tiskového mluvčího ptal nejen na rozvoj letiště Praha, ale i na budoucí možnou konkurenci v podobě letiště Praha – Vodochody, které se netají svým úmyslem stát se konkurencí letišti Praha – LVH a „stáhnout“ pod svoji infrastrukturu nízko-nákladové a charterové dopravce.

Roman Pacvoň se také zmínil o novém systému odbavení, který se právě v těchto dnech testuje v prostorách Terminálu 2 i o budoucím využití Terminálu 1.

Pokud Vás tedy zajímá, jak náš velmi netradiční rozhovor (jak jsem již zmínil v úvodu) probíhal, podívejte se na video (47 minut, v českém jazyce):

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.