Dubaj, SAE, 19. února 2024 – Společnost Emirates SkyCargo získala titul Mezinárodní letecká společnost roku v soutěži STAT Times International Awards za excelentní služby poskytované v letecké nákladní přepravě. O tomto prestižním ocenění hlasovali mezinárodní čtenáři časopisu STAT Times. Tým Emirates SkyCargo vedený senior viceprezidentem divize Nabilem Sultanem převzal ocenění v Bombaji v rámci konference Air Cargo India 2024.

Sultan k ocenění uvedl: „Je nám ctí, že nás přední odborná publikace a naši zákazníci po celém světě ocenili jako vedoucí nákladní leteckou společnost. Toto ocenění odráží náš závazek zlepšovat podmínky ve světě prostřednictvím neustálých inovací a rozvoje našeho provozu a našich talentů v týmu Emirates SkyCargo, kteří se podílejí na našem trvalém úspěchu. I proto budeme nadále zvyšovat laťku, abychom zajistili, že společnost Emirates SkyCargo zůstane prvotřídním partnerem pro naše globální zákazníky.“

Emirates SkyCargo, nákladní divize největší mezinárodní letecké společnosti na světě, je již téměř čtyři desetiletí poskytovatelem služeb v oblasti mezinárodního obchodu. Letecká společnost obsluhuje více než 140 destinací na šesti kontinentech a spojuje lidi a podniky se zbožím prostřednictvím špičkového portfolia speciálních produktů a nejmodernější infrastruktury v rámci svého letištního hubu v Dubaji.

Společnost Emirates SkyCargo navíc v minulém týdnu sehrála klíčovou roli na konferenci Air Cargo India 2024. Kromě nabitého programu, networkingových akcí a mediálních briefingů se vedení letecké společnosti zapojilo do panelových diskusí spolu s dalšími vedoucími představiteli odvětví, aby prozkoumalo výzvy a příležitosti na cestě Indie k navýšení 10 milionů tun ročního objemu nákladní přepravy do roku 2030. Při příležitosti deseti let v čele společnosti Emirates SkyCargo poskytl Nabil Sultan v rámci debaty podrobný pohled na vývoj letecké společnosti a analýzu prognózy pro rok 2024, čímž zdůraznil důvěru letecké společnosti v zásadní roli letecké nákladní dopravy v rozvoji celosvětového obchodu.

-ts emirates-

Leave a Reply