Možná jste na FB stránce Dopravního Magazínu zaznamenali „přišpendlený“ příspěvek, který odkazoval na budoucí reportáž, která obsáhne tři možnosti dopravy mezi dvěma státy, v jeden den – 13. Dubna 2018.

Nyní  jsem pro všechny čtenáře DM připravil krátký trailer, kterým se snažím navodit tu správnou atmosféru před historicky prvním živým vysíláním skrze sociální síť Facebook.
A vlastně se jedná hned o tři premiéry najednou: první reportáž z cesty (tzv. trip report), poprvé budou některé úseky z oné cesty vysílány živě a poprvé jsem „vlastnoručně“ upravoval video – tím se zároveň omlouvám za dva úseky v oné upoutávce, u nichž je  zřetelný „zlom“ v plynulosti videa (nojo, chybami se člověk opravdu učí :D), příště to bude určitě lepší 😉
Samozřejmě, že uvítám Vaše připomínky – Dopravní Magazín tvořím pro Vás, čtenáře, a proto jsou Vaše názory pro mne skutečně důležité – takže se nebojte ozvat, na každý názor bude brán zřetel.
A zároveň si dovolím v předstihu upozornit, že mám pro Vás připravenou další cestu, která bude mnohem zajímavější, než ta nadcházející, páteční. Jinak řečeno: máte se opravdu na co těšit 😉

Autor článku

Leave a Reply