Možná jste na FB stránce Dopravního Magazínu zaznamenali “přišpendlený” příspěvek, který odkazoval na budoucí reportáž, která obsáhne tři možnosti dopravy mezi dvěma státy, v jeden den – 13. Dubna 2018.

Nyní  jsem pro všechny čtenáře DM připravil krátký trailer, kterým se snažím navodit tu správnou atmosféru před historicky prvním živým vysíláním skrze sociální síť Facebook.

A vlastně se jedná hned o tři premiéry najednou: první reportáž z cesty (tzv. trip report), poprvé budou některé úseky z oné cesty vysílány živě a poprvé jsem “vlastnoručně” upravoval video – tím se zároveň omlouvám za dva úseky v oné upoutávce, u nichž je  zřetelný “zlom” v plynulosti videa (nojo, chybami se člověk opravdu učí :D), příště to bude určitě lepší 😉

Samozřejmě, že uvítám Vaše připomínky – Dopravní Magazín tvořím pro Vás, čtenáře, a proto jsou Vaše názory pro mne skutečně důležité – takže se nebojte ozvat, na každý názor bude brán zřetel.
A zároveň si dovolím v předstihu upozornit, že mám pro Vás připravenou další cestu, která bude mnohem zajímavější, než ta nadcházející, páteční. Jinak řečeno: máte se opravdu na co těšit 😉

Leave a Reply