Nízko-nákladový dopravce Wizzair potěší všechny cestovatele, kteří létají z/do Bratislavy. Doposud měli při svých cestách do Londýna pouze jednu volbu, dopravce Ryanair.

V současnosti mohou cestující využít nabídky dopravce Ryanair na lety z Bratislavy na letiště Stansted, a to 12x týdně. Od 25. Března 2018 však přímý konkurent Ryanairu, nízko-nákladový letecký dopravce Wizzair, zavede novou linku z letiště M.R. Štefánika v Bratislavě na letiště Luton, a to s frekvencí 1 rotace denně.
Wizzair nabídne tři tarify, kterých může cestující využít: první tarif s nejlevnější cenou Basic zahrnuje odbavení pouze příručního zavazadla. Tarif Wizz Go pak nabídku rozšíří o odbavení zavazadla o hmotnosti 20kg, další malé příruční zavazadlo, výběr sedadla v průběhu rezervace letu a prioritní odbavení.  Při pohledu na momentální nabídku letů Wizzairu z Lutonu do Bratislavy lze vidět, že ceny za jednosměrnou letenku v režimu Basic se pohybují na velmi přijatelných £24.99, respektive 28.33 EUR.
Bude zajímavé sledovat, zda se nová nabídka Wizzairu na poměrně malém “trhu”, jakým letiště v Bratislavě je, uchytí a jak si povede do budoucna.
Na závěr opět video – tentokrát spotting letadel Wizzairu na letišti Luton:

Leave a Reply